Weissenböck Záruka harmónie

Najlepšie poradenstvo
na tel. 0911 605 450

   
novinka: Porovnanie nerovnomerne pokladených dláždených plôch s ...
... malým počtom formátov kameňa: ... 10 formátov kameňa:
  Pri nepravidelne položených plochách môžu vzniknúť krížové škáry a v niektorých prípadoch môžu rušiť harmóniu. Čím je k dispozícii menej formátov kameňa, tým je ťažšie pri nepravidelnej pokládke zabrániť krížovým škáram.  
  Harmonický povrch dlažby bez krížových škár. Pri 10 formátoch kameňov sa vždy nejaký kameň hodí tak, že je jednoduché zabrániť vzniku krížových škár.  
  Ak sa na okraj nehodí žiaden kameň, dôsledkom môžu byť okraje z často príliš malých kamenných klinov s čiastočne tiež so šikmými hranami lomu. Niektorým ľuďom sa to páči menej. Samotné štiepanie alebo rezanie je okrem toho námaha navyše.  
  Perfektné okraje bez náročného štiepania alebo rezania. Pri 10 formátoch kameňov je možné nájsť pre priame, pravouhlé ukončenia okraja skoro vždy nejaký kameň, ktorý sa hodí.  
  Pri nepravidelnej pokládke s malým počtom formátov kameňov môžu byť dôsledkom zdanlivo prebiehajúce pozdĺžne škáry a jednotlivé formáty kameňa, ktoré sú v ploche nepríjemne nápadné. Esteticky náročných ľudí to môže rušiť.  
  Pekné plochy dlažieb so živým priebehom škár a klasickým vzhľadom vďaka 10 harmonicky zosúladeným formátom kameňov.  
 
Riešenie: 10 formátov kameňa!
Rialta antik kobalt

 

Rialta - prvá a jediná*
Dlažbové kamene so ZÁRUKOU HARMÓNIE - alebo vrátenia peňazí

 
Už počas pokládky dlažobných kameňov rozpoznáte, či vznikne harmonická, nepravidelná a prirodzene pôsobiaca dlažobná plocha bez krížových škár, ukončení okrajov z malých kamenných klinov s príp. šikmými lámanými hranami, do očí bijúcimi veľkosťami kameňa a zdanlivo prebiehajúcimi pozdĺžnymi škárami alebo nie.
Preto ručíme:
Ak pri vašej ploche Rialta vznikne neharmonický obraz dlažby kvôli krížovým škáram, ukončeniam okrajov z kamenných klinov s príp. šikmými lámanými hranami pri priamych, pravouhlých okrajoch, jednotlivými do očí bijúcimi veľkosťami kameňa
a zdanlivo prebiehajúcimi pozdĺžnymi škárami, potom nám môžete kamene vrátiť
a získate od nás preplatenú plnú nákupnú cenu! Pritom predpokladáme, že bola plocha zriadená a používaná podľa našich návodov na pokládku.
Tieto dlažby dostanete so
zárukou harmónie:

Rialta antik
Rialta antik
vo všetkých farbách

Rialta natur
Rialta natur
vo všetkých farbách

Rialta štokovaná
Rialta štokovaná
vo všetkých farbách

*Stav 03 2009

backtop