Gestaltung mit Niveau.
Pre zobrazenie ďalších informácií jednoducho ukážte na obrázky!
  Átriová záhrada s úrovňami.
Predtým: Záhrady iba s jednou úrovnou môžu pôsobit velmi jednotvárne. Potom: Pekná átriová záhrada s viacerými úrovnami (vysoký záhon, znížená záhrada, plató na sedenie) pozývajú k pobytu a odpocinku. Predtým: Záhrady iba s jednou úrovňou môžu pôsobiť veľmi jednotvárne.
Potom:
Pekná átriová záhrada s viacerými úrovňami (vysoký záhon, znížená záhrada, plató na sedenie) pozývajú k pobytu a odpočinku.
Anglická ružová záhrada.  
Predtým: Nudná, nevyužívaná oblast záhrady neláka práve k jej preskúmaniu. Potom: Už len malé rozdiely úrovní - tu prostredníctvom plató s pergolou a okrúhleho vysokého záhonu - prinášajú energiu do vašej záhrady! Predtým: Nudná, nevyužívaná oblasť záhrady neláka práve k jej preskúmaniu.
Potom: Už len malé rozdiely úrovní - tu prostredníctvom plató s pergolou a okrúhleho vysokého záhonu - prinášajú energiu do vašej záhrady!
   
Typická záhrada: zvažujúci sa terasa, niekoľko záhonov a stromov, stálezelený živý plot ako pohľadová zábrana, rovná lúka. Zdá sa, ako by sa kreativita obmedzovala iba na výber a umiestenie rastlín. Samozrejme sú to dôležité body - ale je to už všetko? Čo to je, čo dodáva záhrade pôvab?
Ďalším dôležitým bodom sú rozdielne úrovne: Vysoké záhony, miesta pre sedenie, plató, vytváranie terás a ďalšie dodávajú záhrade pôvab. Pozývajú k preskúmaniu alebo k oddychu, ponúkajú ochranu alebo výhľad - pozorujte deti, koľko radosti majú z takejto záhrady! Naše obrázky majú slúžiť ako podnet. Pre vašu vlastnú záhradu vám radi odporučíme skúseného záhradného architekta alebo projektanta.
Pre zväcšenie obrázkov kliknite.
Kaskádový vodný tok z dlažby Rialta a z muriva Tegula ako stred átriovej záhrady.
Pre zväcšenie obrázkov kliknite.
Bylinná špirála z lyžíc trpaslík, platní Carma a dlažby Arena.
Pre zväcšenie obrázkov kliknite.
Efektívne utváranie s pomocou trávnatých kruhových plôch: 3 úrovne s blokovými kameňmi Cotta ako palisádami.
Pre zväcšenie obrázkov kliknite.
Vytvorte "prúdiace" rozdiely úrovní s dlažbou Rialta.
Die grüne Wüste: Gärten mit nur einem Niveau können sehr eintönig wirken. Ein schöner Atriumgarten mit mehreren Niveaus (Hochbeet, abgesenkter Garten, Sitzplateau) lädt zum Verweilen und Entspannen ein.
backtop

Najlepšie poradenstvo
na tel. 0911 605 450